Basın Bülteni

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Murat Mercan ESGAZ’ı Ziyaret Etti..

Çeşitli etkinliklere katılmak üzere Eskişehir’e gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Murat Mercan, ESGAZ’ı ziyaret etti. Mercan’a EPDK Doğal Gaz Daire Başkanı İsmail Karahan, Grup Başkanı Koray Cander Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı ve AKP İl Başkanı Süleyman Reyhan da eşlik etti.

ESGAZ Genel Müdürü Engin Ataman ve ESGAZ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Cantürk tarafından ağırlanan Mercan ve diğer üst düzey yöneticilere ESGAZ Genel Müdürü Engin Ataman tarafından ESGAZ ‘ın çalışmaları ve yatırımları ile ilgili brifing verildi. Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısını ve bakanlık yetkililerini ağırlamaktan son derece mutluluk duyduklarını belirten Engin Ataman, Murat Mercan’ı bakan yardımcısı olmasından dolayı kutlayarak Eskişehir’in bu fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini belirtti.

ESGAZ’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Murat Mercan, yaklaşık bir saat süren ziyaretin çok faydalı olduğunu belirterek bakanlık yetkilileri ve ekibiyle beraber ESGAZ’dan ayrıldı.