Basın Bülteni

ESGAZ PERSONELİNDEN İSMAİL KARAHAN’A TEŞEKKÜR

Uzun süredir Esgaz Genel Müdürlük görevini yürütür iken Ankara’da bir göreve atanan İsmail KARAHAN’n ayrılışı Esgaz çalışanlarını üzdü. 

7 yıldır Eskişehir’de bulunan ve Esgaz Genel Müdürlüğü görevini sürdüren İsmail KARAHAN çalıştığı mesai arkadaşlarına veda ederken hüzünlü anlar yaşandı.Personeli ile adeta etle tırnak gibi bütünleşmiş olan ve bunu yönetim anlayışına yansıtan KARAHAN’ın arkasından personeli göz yaşı döktü.

Çok zor zamanlarda çok büyük işler başarmanın mutluluğu ayrılığın hüznü ile karıştı.İsmail KARAHAN’n personele veda konuşması yaparken,”size veda etmiyorum,hepinizin artık Ankara’da bir evi var”diyerek başladığı cümle hıçkırıklar ile kesildi.

Tek tek her personel ile helalleşen İ.Karahan ağlayan bir çok kişiyi konuşarak sakinleştirdi.Personel ile vedalaşırken “görevlerin birer hizmet yarışı olduğunu herkesin bunu layıkı ile yerine getirmesi gerektiğini belirten Karahan benden sonra bu çıtayı daha da yükseklere çıkarmanız beni mutlu edecektir.Eğer Eskişehir’de ve yüreğinizde hoş bir seda bırakmış isem ne mutlu bana” diye tamamladı.

Pesonel ise ,”Bize kazandırdığınız vizyon,çalışma aşkı ve öz güven için size teşekkür ediyoruz,sizi çok arayacağız ve asla unutmayacağız”diye uğurladı.