Basın Bülteni

ESGAZ Genel Müdürü Sayın İsmail Karahan Görevinden Ayrıldı..

Teşekkürler ESKİŞEHİR…… 

Dünyada her şey sonlu olduğu gibi mevkiler,makamlarda sonludur.Onurla ,gururla uzun zamandır yürütmekte olduğum ESGAZ Genel müdürlüğü görevimi Ankara’daki yeni görevime atanmam dolayısıyla bırakmış bulunuyorum.

Bu süreç içerisinde Eskişehir halkının daha ucuz ,daha temiz,daha konforlu yaşam sürmeleri adına yoğun bir çaba sarf ettim.Eskişehir’imizin doğalgaz götürülebilecek tüm mahallelerine bu hizmeti götürmüş olmaktan ziyadesiyle memnun oldum.Birinizin hayır duasını aldımsa ne mutlu bana.Gözüm arkada kalmadı..

Bu başarımda beni yalnız bırakmayan ,başta Esgaz yönetim kuruluna ,fedakar mesai arkadaşlarıma,tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine,mahalle muhtarlarımıza,sivil toplum örgütlerimize, yoğun çalışmamdan dolayı fazla vakit ayıramadığım aileme teşekkürü bir borç bilirim..

Görev yaptığım süre içerisinde Eskişehir’in havasına yaptığım olumlu katkıdan ve bu güzel şehirde, güzel insanlarla tanışmaktan çok ama çok mutlu oldum.Bundan sonraki görevlerimde Eskişehir’in ve halkının ayrı bir yeri olacaktır.Biliniz ki artık Sizlerin Ankara’da devamlı açık olan bir dost kapısı olmuştur.

Bir kusurumuz olmuşsa af ola…

Hakkını helal et Eskişehir…

Teşekkürler Eskişehir…

İsmail KARAHAN