Basın Bülteni

Abonelik Kampanyasında Son 3 Gün!!

HENÜZ DOĞAL GAZ KULLANIMINA GEÇMEYEN VATANDAŞLARIMIZ BU FIRSATI KAÇIRMASIN!! 

10 Mayıs 2010 tarihinde başlayan doğal gaz abonelik kampanyamızda son 3 güne girmiş bulunmaktayız. Kampanya başlangıcından bu yana vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşarak bugüne kadar toplam 4.611 bağlantı talebi işlemi gerçekleştirilmiştir. 

30 Temmuza kadar abone olan müşterilerinin arasından, 7 Ağustos Cumartesi günü Milli Piyango ve Noter huzurunda yapılacak çekilişle 10 kişiye 5 yıldızlı KOLİN Hotel’de çift kişilik 5 yıldızlı bir tatil ve 10 kişiye 1 Yıllık Bedava doğal gaz tüketimi hediye edilecek. 

2004 yılından sonra özelleşmesinden bu yana birçok kampanyaya imza atan, özelleşmenin ardından her konuda gelişim sağlayan ESGAZ A.Ş 2010 yılı başından bu yana 9455 yeni aileyi doğal gazın konforu, temizliği, ucuzluğuyla tanıştırdı.

Kampanyada son tarih 30 Temmuz 2010 olarak belirtilmiştir. Bu tarihinden itibaren tüm kampanya fırsatlarını kaçıracaklarını söyleyen ESGAZ yetkilileri bu fırsat kaçmaz diye belirttiler. Henüz abone olmayan vatandaşlarımız, Adım Adım Abonelik bölümünden bilgi edinebilirler.